Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2008-07-03 21:01:59 443

Bizony rámsózták a gagyi 1931-et 80-ért:)))  ráadásul részletekben kellett kifizetnem:)))

 

Sztem még érdemes ránézni a Samsung 971P-re, a cégnél most olyat osztottak melóra hát jó képe van, vétek irodai melóra.

Winnie77 Creative Commons License 2008-07-03 20:47:04 441
Úgy látom, most már 1932 van forgalomban, erről van tapasztalatod/tapasztalotok?
A hozzászólás:
KTTech Creative Commons License 2008-07-03 20:35:30 440
Volt, és nagyon jó kis monitor. Az ár kb. stimmel... (érdemes használtpiacon is szétnézni... az enyémet 80E-ért vitték el....)
Előzmény:
Winnie77 Creative Commons License 2008-07-03 20:13:15 439
Sziasztok!

Eizo S1931 monitort manapság mennyiért lehet beszerezni? A neten láttam 109.900 Ft-ért, van esetleg ennél olcsóbban valahol? Egyébként mi a véleményetek erről a monitorról?

Csaba

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!