|
|
|
|
 |
Sanya_67
2008-07-03 21:01:59
|
443
|
Bizony rámsózták a gagyi 1931-et 80-ért:))) ráadásul részletekben kellett kifizetnem:)))
Sztem még érdemes ránézni a Samsung 971P-re, a cégnél most olyat osztottak melóra hát jó képe van, vétek irodai melóra. |
|
 |
Winnie77
2008-07-03 20:47:04
|
441
|
| Úgy látom, most már 1932 van forgalomban, erről van tapasztalatod/tapasztalotok? |
|
A hozzászólás:
 |
KTTech
2008-07-03 20:35:30
|
440
|
| Volt, és nagyon jó kis monitor. Az ár kb. stimmel... (érdemes használtpiacon is szétnézni... az enyémet 80E-ért vitték el....) |
|
Előzmény:
 |
Winnie77
2008-07-03 20:13:15
|
439
|
Sziasztok!
Eizo S1931 monitort manapság mennyiért lehet beszerezni? A neten láttam 109.900 Ft-ért, van esetleg ennél olcsóbban valahol? Egyébként mi a véleményetek erről a monitorról?
Csaba |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|