|
|
|
|
 |
y3k
2008-07-03 21:53:37
|
445
|
Azt hiszem jobb ajanlatot tettem, sokkal jobbat:)) |
|
 |
KTTech
2008-07-03 20:35:30
|
440
|
| Volt, és nagyon jó kis monitor. Az ár kb. stimmel... (érdemes használtpiacon is szétnézni... az enyémet 80E-ért vitték el....) |
|
A hozzászólás:
 |
Winnie77
2008-07-03 20:13:15
|
439
|
Sziasztok!
Eizo S1931 monitort manapság mennyiért lehet beszerezni? A neten láttam 109.900 Ft-ért, van esetleg ennél olcsóbban valahol? Egyébként mi a véleményetek erről a monitorról?
Csaba |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|