Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-07-03 21:53:37 445

Azt hiszem jobb ajanlatot tettem, sokkal jobbat:))

KTTech Creative Commons License 2008-07-03 20:35:30 440
Volt, és nagyon jó kis monitor. Az ár kb. stimmel... (érdemes használtpiacon is szétnézni... az enyémet 80E-ért vitték el....)
A hozzászólás:
Winnie77 Creative Commons License 2008-07-03 20:13:15 439
Sziasztok!

Eizo S1931 monitort manapság mennyiért lehet beszerezni? A neten láttam 109.900 Ft-ért, van esetleg ennél olcsóbban valahol? Egyébként mi a véleményetek erről a monitorról?

Csaba

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!