|
|
|
|
 |
y3k
2008-07-03 13:51:00
|
438
|
| Koztunk szolva hatarozottan jobb a kontraszt tartasa meg a feketeje mint az SX szerianak, legyen mar 24-es tesoja:) |
|
A hozzászólás:
 |
KTTech
2008-07-03 00:10:14
|
437
|
| 22"-ban sajnos elég ritka a jó minőségű monitor... Ajánlom én is nézd meg közelebbről azt az Eizo-t :) megéri... |
|
Előzmény:
 |
treo
2008-07-02 22:57:26
|
435
|
sziasztok, 22" képátlójú monitor vásárlásán töröm a fejem, talán valamikor nyár vége környékén. a 2231-es Eizo kavalitásait elismerem, de 170e-t egyelőre nem akarok adni monitorért. természetesen kompromisszumokkal, de létezik-e egyéb márka (pl. Dell), vagy termék amely választása esetén a nagy átlagnál azért jobb minőséget kap az ember. a portré módba való forgatás fontos szempont lenne, de úgy látom alsó szegmensben ez sem igazán divat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|