Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-07-08 09:43:10 450
Javitom, 137:))
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-07-02 23:09:32 436
150 az inkabb, nezzed meg, s utana donts, ne latatlanban.
Előzmény:
treo Creative Commons License 2008-07-02 22:57:26 435
sziasztok,
22" képátlójú monitor vásárlásán töröm a fejem, talán valamikor nyár vége környékén. a 2231-es Eizo kavalitásait elismerem, de 170e-t egyelőre nem akarok adni monitorért. természetesen kompromisszumokkal, de létezik-e egyéb márka (pl. Dell), vagy termék amely választása esetén a nagy átlagnál azért jobb minőséget kap az ember.
a portré módba való forgatás fontos szempont lenne, de úgy látom alsó szegmensben ez sem igazán divat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!