|
|
|
|
 |
y3k
2008-07-08 09:43:10
|
450
|
| Javitom, 137:)) |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-07-02 23:09:32
|
436
|
| 150 az inkabb, nezzed meg, s utana donts, ne latatlanban. |
|
Előzmény:
 |
treo
2008-07-02 22:57:26
|
435
|
sziasztok, 22" képátlójú monitor vásárlásán töröm a fejem, talán valamikor nyár vége környékén. a 2231-es Eizo kavalitásait elismerem, de 170e-t egyelőre nem akarok adni monitorért. természetesen kompromisszumokkal, de létezik-e egyéb márka (pl. Dell), vagy termék amely választása esetén a nagy átlagnál azért jobb minőséget kap az ember. a portré módba való forgatás fontos szempont lenne, de úgy látom alsó szegmensben ez sem igazán divat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|