|
|
|
|
 |
Jokeva
2008-07-03 08:51:42
|
1713
|
| Szárazföldi teknősre! Wow. |
|
A hozzászólás:
 |
s3girl
2008-07-02 23:08:40
|
1712
|
Sziasztok!
Én is találtam kedvességet..asszem apronetről van ez is, de nemtuti, tegnap dühöngtem rajta egy másik fórumon, ott mutatták h van ezekre a hirdetésekre is külön topic..
"Törzskönyves,tüzelö,steffordshire bullterrier kutya eladó,vagy elcserélhető szárazföldi teknösre,vagy ki mit ajánl?"
Ezután még leírta az előrhetőségeit is. Komolyan nemértem az embereket!:(( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|