|
|
|
|
 |
Ghanima
2008-07-03 08:31:57
|
1147
|
Khmmmm... Csúnya felügyelő: Siiiiiiiiiccccccc!!!
:-)) |
|
A hozzászólás:
 |
vippa
2008-07-02 17:35:28
|
1145
|
Brühühühüüüüü...! Cirmike vagyok, képzeljétek, nekem meg csak egy főnök figyelő tekintete mellett lehet ennem, még a fejecskémet sem merem felemelni a tálkából, ez a csősz csak les és figyel! Segítség, hát hogy tudom így degeszre tömni a pocakomat?! Szegény én! Szagszervezet, követelem, azonnal távolítsák el ezt a felügyelőt a környezetemből!!! Hüpp-hüpp!!
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|