Keresés

Részletes keresés

ZsuR Creative Commons License 2008-07-02 17:14:23 1142
Ostoba. . .en. . .hol a kep?!?!?!


A hozzászólás:
ZsuR Creative Commons License 2008-07-02 17:12:53 1141
Ez a szegeny Fekete Sereg is meg van aldva, a gazdira rajott a festhetnek - es nekik kell leszedni az ostoba modon feltett tapetat. . .mennyi munka az harom szegeny egyevesnek!!!
Zizi mar ossze is rogyott a faradtsagtol, es rajtautes szeruen elaludt. . .kicsit tivabb dolgozott volna meg a vegen lefogyna. . . :((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!