|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-07-16 09:56:43
|
1148
|
Bizony... ráadásul még a vacak növényeikkel is nekem kell foglalkoznom!!!
Az én dolgom kitapogatni, hogy van-e alattuk víz...
...és nekem kell lecincálnom a száraz leveleket is.
Ráadásul ezek a béna zöldségek csak az ittlétem első néhány napján virítottak szépen, utána rohamos pusztulásnak indultak, hiába foglalkozom velük olyan sokat és odaadóan... :( |
|
A hozzászólás:
 |
vippa
2008-07-02 17:03:35
|
1140
|
Nos, én csak hápogok meg levegőt nem kapok! Ennyi melót varrtak a nyakadba??!!! Ez valóban kimeríti a csecsemőmunka tárgykörét, biztos vagyok benne, a szaxervezet azonnal intézkedni fog!!!! Naháááát, felháborító!
Még szerencse, hogy az az aprócska kis bosszúcska eszedbe jutott, s jól megmutattad nekik, legközelebb kire bízzák azt a kerékcentírozást!:-))) Okos kismakka vagy!:-)) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-06-28 13:16:58
|
1132
|
Kérem szépen, én meg még 2 hónapos sem vagyok, és már velem szereltetik a böhöm nagy biciklijeiket!!!
Még hogy én centírozzam a kereket...
Kitolok velük: letekerem a szelepsapkát...
...aztán majd leshetnek, ha lapos lesz a gumi! ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|