Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-07-16 09:56:43 1148

Bizony... ráadásul még a vacak növényeikkel is nekem kell foglalkoznom!!!

 

Az én dolgom kitapogatni, hogy van-e alattuk víz...

 

...és nekem kell lecincálnom a száraz leveleket is.

 

Ráadásul ezek a béna zöldségek csak az ittlétem első néhány napján virítottak szépen, utána rohamos pusztulásnak indultak, hiába foglalkozom velük olyan sokat és odaadóan... :(

A hozzászólás:
vippa Creative Commons License 2008-07-02 17:03:35 1140

Nos, én csak hápogok meg levegőt nem kapok! Ennyi melót varrtak a nyakadba??!!! Ez valóban kimeríti a csecsemőmunka tárgykörét, biztos vagyok benne, a szaxervezet azonnal intézkedni fog!!!! Naháááát, felháborító!

 

Még szerencse, hogy az az aprócska kis bosszúcska eszedbe jutott, s jól megmutattad nekik, legközelebb kire bízzák azt a kerékcentírozást!:-))) Okos kismakka vagy!:-))

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-06-28 13:16:58 1132

Kérem szépen, én meg még 2 hónapos sem vagyok, és már velem szereltetik a böhöm nagy biciklijeiket!!!

 

Még hogy én centírozzam a kereket...

 

Kitolok velük: letekerem a szelepsapkát...

 

...aztán majd leshetnek, ha lapos lesz a gumi! ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!