Keresés

Részletes keresés

vippa Creative Commons License 2008-07-02 17:19:37 1143

Szavakat nem találok! Csusza vigyáááááázzzzz, még leesel onnan, teeeeee, szegééény!:-))

 

Meg kell állapítsam, elszaporodtak a teregetővel kapcsolatos hozzászólások, panaszok! Makkaész megáll, mire vetemednek ezek a kétlábúak a saját kényelmük érdekében! Mégis mit képzelnek ezek a kétlábúak, hogy holmi cirkuszi mutatványokra kényszerítik ezeket a szerencsétlen, szinte még babamakkákat!!!???

Már 2 törülközőt nedvesre bőgtem e borzasztó felvételek láttán!:-))

 

Töpikém, hova akarnak téged száműzni azok a gonosz gazdijaid???!!! Egy lakatlan szigetre???!! S mindezt még demonstrálni is merészelték neked, csak úgy bevágtak abba a dobozba??!!! Hallatlan, felháborító, azzzonnal magyarázd el nekik, neked szavazati és beleszólási jogaid vannak mindenbe!!!!!! Nyávizd el nekik, vegyenek csak fel szépen bébiszittert Csuszica hugocskád mellé, mégiscsak hallatlan, abból a kevéske alvásidődből vagy kénytelen őt ellátni!:-))

 

Csak javasolni tudom, sürgősen amortizáljátok le a hugival azt a dobozt, jól rágicsáljátok szét mindenhol, csak tépegessétek szét, nehogymááá egy kétlábú túljárjon makkaeszeteken!:-)) Hajrá Töpike és Csusza!!!!

Boborjan Creative Commons License 2008-07-02 15:49:31 1136
Szörnyűség ilyet még csak olvasni is, Töpi úrfi!!! Csusza hugi hadra fogása pedig óvodás munkaerő foglalkoztatása, amit a szaxervezet nem tűrhet!
A hozzászólás:
Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) Creative Commons License 2008-07-02 12:01:08 1135
Ezek az emberek utálhatják a teregetést, mert nálunk is az aprónépre bízzák. Persze mondanom sem kell, hogy a kiscicára meg nekem kell vigyáznom, mosdatnom, magyarul rám bízzák a piszkos munkát, és azzal fenyegetőznek, hogy ha nem végzem jól a dolgom, akkor egy lakatlan szigetre postáznak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!