Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nord Creative Commons License 2008-07-01 09:13:47 70

Te fogsz fényképezni a felszereléseddel vagy az ismerős? ;)

Előzmény:
bumpkin Creative Commons License 2008-07-01 00:26:45 68
Tamront neis emlegesd, láttam videot a youtube -on róla letyeg a frontlencséje.Éles a képe dicsérik is mindenhol csak a konstruciónál megbukik a minőség :(
Ismerős azt mondta ha 70 alá akarok valami obit gondolkodjak úgy hogy ne 70 legyen pont a vége mert ha hirtelen kéne egy kicsit nagyobb ráközelités akkor máris cserélni kell.18-50 esen meg 24-120 ason gondolkodok mert valaki mondta hogy 24 alá menni megint nem érdemes mert onnantól már torzitás van. :( igazából ember fényképezésre kéne valami jó átfogás amit kilehet használni s nem kell senkinek azarcába mászni vele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!