|
|
|
|
 |
Caipi
2008-06-30 19:26:32
|
741
|
Na az már másik kérdés.:-) Egyébként elvégezte, amire létrehozták, állítólag csak emiatt a per miatt létezik még. |
|
A hozzászólás:
 |
Laja73
2008-06-30 16:53:32
|
740
|
| Hurrá! És a cég aktív még? Remélem be tudjátok hajtani rajtuk! |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2008-06-30 16:43:49
|
739
|
Hi.
Köszönöm, jól vagyok. Már két olyan tárgyalás is volt, amiről azt hittük, hogy az utolsó.:-) Merthogy ott már egy ideje tartunk, hogy a bírónő azt mondta, hogy a beterjesztésemet vagy mimet bizonyítottnak tekinti. Csak nem fogadták el az akusztikus által javasolt 15% árcsökkentést. Úgyhogy kirendeltek - a kölségemre - egy ingatlanszakértőt, aki 10%-ot állapított meg. Mi ezt elfogadtuk, de most meg valami alaki/formai hiba volt, amit nem is értek, de állítólag szeptember 16-án már ítélethirdetés lesz. Hiszem, ha látom.:-)
Nagyon drukkolok Neked, hogy ez most jó legyen, elég sok panaszt láttam/hallottam onnan felétek.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|