Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zorko Creative Commons License 2008-06-30 15:34:41 66

ha a nagyobb látószög fontosabb, akkor Sigma 10-20, ha a kicsivel jobb fényerő, akkor Tokina 12-24.

(Én egyébként ez utóbbit venném, a (fix) fényerő miatt. Használtan 80-90e körül kapható, és újonnan sincs sokkal 100 fölött.)

Előzmény:
Socom Creative Commons License 2008-06-25 23:34:30 64
Sziasztok!

Itt is felteszem a kérdést:)

Ti milyen obit csavarnátok egy D300-ra, ha csak 1et vennétek, azt is max 150-ig. Lehet ebből a pénzből használt,külföldi mind1, de ebből a lehető legjobb. Nagylátóra gondolok.

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!