|
|
|
|
 |
Laja73
2008-06-30 16:37:16
|
738
|
Hello mrs. hangszaki :) Hogy s mint? Ha minden igaz váltunk, de nincs keret továbbra sem kizárólag levegővel körbevett falakra, az egyik kapott lakást is a túloldalra. Magyarul ikerház a kompromisszum. Bizakodásom tárgya a mészkőhomok tégla. Remélem jó hírekkel szolgálhatok majd... |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2008-06-30 12:41:40
|
737
|
| Gondolom attól függ, hogy mit és mennyire hangszigeteltek.:-) |
|
Előzmény:
 |
Berecke22
2008-06-29 17:34:43
|
736
|
Nálunk állítólag hangszigetelt téglából vannak a lakások közti válszfalak (sorház). Hát, egy panellakásnál biztos jobb, de azt nem mondanám, hogy nem hallom a szomszéd tv-jét.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|