Keresés

Részletes keresés

Laja73 Creative Commons License 2008-06-30 16:37:16 738
Hello mrs. hangszaki :)
Hogy s mint?
Ha minden igaz váltunk, de nincs keret továbbra sem kizárólag levegővel körbevett falakra, az egyik kapott lakást is a túloldalra. Magyarul ikerház a kompromisszum. Bizakodásom tárgya a mészkőhomok tégla. Remélem jó hírekkel szolgálhatok majd...
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2008-06-30 12:41:40 737
Gondolom attól függ, hogy mit és mennyire hangszigeteltek.:-)
Előzmény:
Berecke22 Creative Commons License 2008-06-29 17:34:43 736

Nálunk állítólag hangszigetelt téglából vannak a lakások közti válszfalak (sorház). Hát, egy panellakásnál biztos jobb, de azt nem mondanám, hogy nem hallom a szomszéd tv-jét.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!