|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Berecke22
2008-06-29 20:00:44
|
30
|
| Egy jótanács: a beruházó referenciáit ne csak képekben nézd meg, hanem menj el és kérdezd meg a lakókat, hogy mennyire elégedettek! Csak néhány órát vesz igénybe és kiszűrheted a simlis, félmunkát végző, ígérgető, minőségi problémás cégeket! Ne a saját bőrödön tanuld meg, mert drága tanulópénz! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-04-30 21:44:24
|
28
|
Sziasztok! Úgy néz ki, hogy kb 2 hét múlva előszerződök egy lakásra. A vételár adott, ebben szerepelnek burkolatok, konyhaszekrény, szaniterek. Előszerződés után a készültségi fokozatoknak megfelelően kell kitalálnom a módosításokat. Namármost. Van már egy csomó dolog, ami nem nagyon tetszik, pl a szaniterek, a beépíthető készülékek, kád helyett zuhanyfülkét inkább, ilyesmik.. A bankkal is az előszerződés alapján kötök szerződést, elméletileg ők azt a vételárat fogják megfinanszírozni. Mi lesz a különbözettel? Vagy a végén az utolsó fázisban lévő folyósításkor fognak kompenzálni? Akkor újraszerződünk? Vagy hogy? Ezt elfelejtettem megkérdezni.. Akinek van ilyesmiben tapasztalata, leírhatná, hogy hogyan járok jobban, kivitelezővel bonyolítani a cserét, vagy vinni, amit szeretnék... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|