|
|
|
|
 |
vippa
2008-07-02 17:03:35
|
1140
|
Nos, én csak hápogok meg levegőt nem kapok! Ennyi melót varrtak a nyakadba??!!! Ez valóban kimeríti a csecsemőmunka tárgykörét, biztos vagyok benne, a szaxervezet azonnal intézkedni fog!!!! Naháááát, felháborító!
Még szerencse, hogy az az aprócska kis bosszúcska eszedbe jutott, s jól megmutattad nekik, legközelebb kire bízzák azt a kerékcentírozást!:-))) Okos kismakka vagy!:-)) |
|
 |
Ghanima
2008-06-30 11:55:57
|
1134
|
| Szavakat sem találok!!! Ez már nem is gyermek-, de csecsemő dolgoztatás!!! Gyalázat! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-06-28 13:16:58
|
1132
|
Kérem szépen, én meg még 2 hónapos sem vagyok, és már velem szereltetik a böhöm nagy biciklijeiket!!!
Még hogy én centírozzam a kereket...
Kitolok velük: letekerem a szelepsapkát...
...aztán majd leshetnek, ha lapos lesz a gumi! ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|