Keresés

Részletes keresés

nadamhu Creative Commons License 2008-06-27 17:32:27 37032

Szóval, lehet fejbe lőni.

Jaj, dehogy is, azert ez elsosorban a munkaado felelossege.

A hozzászólás:
ómájgod Creative Commons License 2008-06-27 17:23:38 37031
Hát tudod, először is, ha a cég bejelentette volna a dolgokat az állambácsinak, ahogy az kell, akkor pro primo olyan keveset tudott volna fizetni, hogy pro secundo senki sem dolgozott volna ott. Ja, és ez kábé minden kis-közepes cégre igaz.
Különben ezt állambácsi is belátta valamilyen szinten, mert egyes szakmákban engedélyezte, hogy a művelőjük PFA (persoana fizica autorizata) engedélyt váltson ki, így számlát adhatott a cégnek, és az adó jelképes volt. És a cég becsületére legyen mondva, sürgette is a programozó srácokat, hogy váltsák ki maguknak az engedélyt.
Úgyhogy már csak én loptam, mert az adminisztrációs munkakörben az állam nem engedélyezett ilyesmit. Szóval, lehet fejbe lőni.
Előzmény:
nadamhu Creative Commons License 2008-06-27 16:31:51 37025

És így a srácoknak is jobban megérte, mintha be lettek volna jelentve fixre, mondjuk 3-4* a minimálbér, mert egy-egy projekttel sokkal több pénzhez jutottak,

 

Hat, johogy jobban megerte... Az adocsalas kozonseges buncselekmeny, azoktol valo lopas, akik viszont kifizetik azt a tomenytelen adot.

Igazabol olyan, mintha azt mondtad volna, hogy a sracok loptak egy tok jo biciklit, es sokkal jobban megerte igy nekik, mintha penzert vettek volna a boltban.

 

Az mas kerdes, hogy az allam is felelos azzal, hogy irrealis adoterheket ro ki, raadasul pont a munkara.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!