|
|
|
|
 |
vippa
2008-07-02 16:58:04
|
1139
|
Jaj, kicsi F, hát elborzadtam ettől a látványtól, ahogy kimerültél ebben a munkában! Óh, te szegény, remélem, nem csinál ebből rendszert a kétlábúd, mert testületileg fog felvonulni a szaxervezet hozzá, elmagyarázza neki, a kötélen táncolás az a cirkuszba való, s nem egy ilyen kedves makka otthonába!
Javasolni tudom, kicsit rágicsáld meg azokat a cuccokat, eszébe ne jusson legközelebb rádbízni ezt a nehéz, keserves munkát!:-)) |
|
 |
Ghanima
2008-06-30 11:54:36
|
1133
|
| Remélem, azért legalább a neylonharisnyákat kicsinyt kezelésbe vetted!!! Vadsztrájk... :-))) |
|
A hozzászólás:
 |
Solyci25
2008-06-25 20:09:00
|
1131
|
:D:D:D
Ezt az oldalt most ajánlották nekem!
Hagy mutatkozzak be, a nevem F, és egy orientális keleti cica vagyok.
Amint láthatjátok, velem szedeti össze anyám a megszáradt ruhákat a teregetőről :D:D:D


 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|