Keresés

Részletes keresés

vippa Creative Commons License 2008-07-02 16:58:04 1139

Jaj, kicsi F, hát elborzadtam ettől a látványtól, ahogy kimerültél ebben a munkában! Óh, te szegény, remélem, nem csinál ebből rendszert a kétlábúd, mert testületileg fog felvonulni a szaxervezet hozzá, elmagyarázza neki, a kötélen táncolás az a cirkuszba való, s nem egy ilyen kedves makka otthonába!

Javasolni tudom, kicsit rágicsáld meg azokat a cuccokat, eszébe ne jusson legközelebb rádbízni ezt a nehéz, keserves munkát!:-)) 

Ghanima Creative Commons License 2008-06-30 11:54:36 1133
Remélem, azért legalább a neylonharisnyákat kicsinyt kezelésbe vetted!!! Vadsztrájk... :-)))
A hozzászólás:
Solyci25 Creative Commons License 2008-06-25 20:09:00 1131

:D:D:D

Ezt az oldalt most ajánlották nekem!

Hagy mutatkozzak be, a nevem F, és egy orientális keleti cica vagyok.

Amint láthatjátok, velem szedeti össze anyám a megszáradt ruhákat a teregetőről :D:D:D

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!