|
|
|
|
 |
kónyupapa
2008-06-25 17:13:50
|
3965
|
Ott dolgozol, vagy kuncsaft voltál? Ha előbbi, akkor tudsz-e várható javítási időt és kölséget mondani? Ha az utóbbi, akkor milyen tapasztalataid vannak?
5-én utazom, akkorra már kellene! |
|
 |
kónyupapa
2008-06-25 17:07:12
|
3964
|
| Köszi mindkettőtöknek a tippekért! |
|
A hozzászólás:
 |
igus
2008-06-25 14:07:12
|
3963
|
Szervizgondoddal fordulj a "Kameraszerviz"-hez.
1118 Gazdagrét, Regős utca 5.
Telefon: 06-30-665-4087
Pénteken 2-ig, más napokon fél 6-ig van nyitva, reggel 8-kor nyit. |
|
Előzmény:
 |
kónyupapa
2008-06-25 10:44:11
|
3961
|
| Van ötlet, hogy hova vigyem ? És milyen kaliberű hiba (javítás árára gondolok) ? Van a Fotóparadicsomon kívül Fuji szervíz? Az Extremdigital kiküldi Bécsbe még egy árajánlatra is:-( 3 hét, míg választ adnak, én meg addig most nem tudom nélkülözni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|