Keresés

Részletes keresés

igus Creative Commons License 2008-06-25 14:07:12 3963

Szervizgondoddal fordulj a "Kameraszerviz"-hez.

 

1118 Gazdagrét, Regős utca 5.

Telefon: 06-30-665-4087

Pénteken 2-ig, más napokon fél 6-ig van nyitva, reggel 8-kor nyit.

SZEGECS Creative Commons License 2008-06-25 13:03:44 3962
Nincs ötletem a szervízre, ha van elektroműszerész ismerősöd, akkor őt is megbízhatod, vagy beviheted olyan helyre, ahol videokamerákat javítanak. Mivel úgysem garanciális már, mindegy hova viszed.
Nekem úgy, hogy először csináltam, szétszedéssel, forrasztással, visszaszereléssel együtt kb. egy órát vett igénybe.

Ezt a mikrokapcsolót kell kicserélni, vagy átkötni.
Leírás a szétszedéshez, képekkel.
A hozzászólás:
kónyupapa Creative Commons License 2008-06-25 10:44:11 3961
Van ötlet, hogy hova vigyem ? És milyen kaliberű hiba (javítás árára gondolok) ? Van a Fotóparadicsomon kívül Fuji szervíz? Az Extremdigital kiküldi Bécsbe még egy árajánlatra is:-( 3 hét, míg választ adnak, én meg addig most nem tudom nélkülözni.
Előzmény:
SZEGECS Creative Commons License 2008-06-24 21:13:28 3960
Akkor tényleg ne!
Én is nagyon óvatos voltam, pedig amúgy napi szinten javítok híradástechnikai cuccokat, de digitgépet még nem szereltem.
Neten amúgy találtam jó, képekkel illusztrált weblapot, de tényleg figyelni kell a szerelésnél, nem kezdőnek való munka.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!