Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2008-06-25 09:10:10 2961
Mailem publikus, a héten (minimum) egyszer fent leszek Nyíregyen, a Luther ház környékén :)
Előzmény:
gabancs Creative Commons License 2008-06-25 09:05:06 2960
Van e valaki Nyíregyházáról, aki hajlandó lenne egy próba erejéig egy jól működő objektívet a vázamon (Canon 300D)kipróbálni, hogy kiderüljön a váz hibás, vagy a Sigma?(Sigma 18-50)

És visszafele is érdekes lenne, hogy az Sigmám az Ő vázával is olyan fókuszálatlan e.....

Egy tragédia, amit ketten össze tudnak hozni. Nincs egy pont ami fókuszban lenne. Néha sikerül neki, de azt is csak 18-as állásban :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!