Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
elhart Creative Commons License 2008-06-25 06:01:28 146
70-200/4-et már 130-ért lehet újat venni made in Hungary-tól, itt használtan meg 110-ért. Ár-értékben ez ma szerintem a legjobb megoldás.
Előzmény:
elhart Creative Commons License 2008-06-25 05:59:42 145
Én 70-200/4-et használok, de a múlt szombatra elcseréltem cimbim 70-200/4 IS-re. Képminősége a fixekkel vetekszik. Jó.jó, nem 135/2L-el, de nagyon ott van. Ha nyugodtak a körűlmények 1/10-1/13-al is lőttem éleset, sőt 1/5-el is néha, no nem esküvői környezetben, ahol tevékenykedek. Szóval nagyon jó kis optika, de az IS használata attól függ, mire használnád, mert riport dolgokra, pld sport, nem való, oda a fény kell.......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!