Keresés

Részletes keresés

kónyupapa Creative Commons License 2008-06-25 10:44:11 3961
Van ötlet, hogy hova vigyem ? És milyen kaliberű hiba (javítás árára gondolok) ? Van a Fotóparadicsomon kívül Fuji szervíz? Az Extremdigital kiküldi Bécsbe még egy árajánlatra is:-( 3 hét, míg választ adnak, én meg addig most nem tudom nélkülözni.
A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2008-06-24 21:13:28 3960
Akkor tényleg ne!
Én is nagyon óvatos voltam, pedig amúgy napi szinten javítok híradástechnikai cuccokat, de digitgépet még nem szereltem.
Neten amúgy találtam jó, képekkel illusztrált weblapot, de tényleg figyelni kell a szerelésnél, nem kezdőnek való munka.
Előzmény:
kónyupapa Creative Commons License 2008-06-24 20:53:33 3959

Köszi! De azért én nem merem szétszedni, mert tök hülye vagyok az ilyesmihez:-(

Azt se tudnám, mihez nyúljak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!