|
|
|
|
 |
SZEGECS
2008-06-24 21:13:28
|
3960
|
Akkor tényleg ne! Én is nagyon óvatos voltam, pedig amúgy napi szinten javítok híradástechnikai cuccokat, de digitgépet még nem szereltem. Neten amúgy találtam jó, képekkel illusztrált weblapot, de tényleg figyelni kell a szerelésnél, nem kezdőnek való munka.
|
|
A hozzászólás:
 |
kónyupapa
2008-06-24 20:53:33
|
3959
|
Köszi! De azért én nem merem szétszedni, mert tök hülye vagyok az ilyesmihez:-(
Azt se tudnám, mihez nyúljak. |
|
Előzmény:
 |
SZEGECS
2008-06-23 22:56:24
|
3958
|
Lehet, hogy nálad is az a mikrokapcsoló ment tönkre, ami figyeli, hogy bekapcsolt állapotban nem nyitod-e ki a memóriakártyákat fedő ajtót, és ha igen, akkor letiltja a gépet. Nálam ez volt a gond, nem tudtam, miért kapcsol ki minden ok nélkül. Szétszedtem, a kapcsolót átkötöttem, azóta jó. Olyan hülye úgysem leszek, hogy bekapcsolt gépből kihúzzam a memóriakártyát...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|