Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
elhart Creative Commons License 2008-06-24 10:01:12 143
Bár a kukacoskodó tesztek szerint 70-200/4-nek jobb a képe picurkát, nem kérdés, hogy a fény legyen Veled, azaz 70-200/2.8 L.
Előzmény:
PHoNX Creative Commons License 2008-06-24 09:58:19 142
Sziasztok...

A következő a kérdés..folyik a vacilálás mit vegyek én halandó ember?
70-200/F4 vs. 70-200/F2.8
Tudom hogy a fényewrő a 2.8 melett van de hát az ár....lehet hogy meg tudnám venni de hát akkor a kisgatyám is rámenne....
Főként rendezvény illetve koncertet fotóznék....asszem ahoz a 2,8 jobb lenne!
Várom a reakciókat...pro-kontra rekontra!

Előre is köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!