Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2008-06-23 22:56:24 3958
Lehet, hogy nálad is az a mikrokapcsoló ment tönkre, ami figyeli, hogy bekapcsolt állapotban nem nyitod-e ki a memóriakártyákat fedő ajtót, és ha igen, akkor letiltja a gépet.
Nálam ez volt a gond, nem tudtam, miért kapcsol ki minden ok nélkül.
Szétszedtem, a kapcsolót átkötöttem, azóta jó.
Olyan hülye úgysem leszek, hogy bekapcsolt gépből kihúzzam a memóriakártyát...
A hozzászólás:
kónyupapa Creative Commons License 2008-06-23 21:34:56 3957

Üdv Mindenkinek!

Tudja-e valaki mi lehet az oka annak, hogy a kb. 3 éves gépem mostanában egyre gyakrabban kapcsol ki (nem energiatakarékosság miatt, hanem akár közvetlenül bekapcs után is), és az azelőtt készített képet nem menti el? Ez még állandó téma esetén is idegesítő egy idő után, pláne ha mondjuk egy ritka pillanatot kapsz el, aztán hallod a berregő hangot, kikap, visszanéz - és kép sehol:-(

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!