|
|
|
|
 |
trevisana
2008-06-22 20:37:02
|
1710
|
| Az, hogy az ő cserealapja (szegény kutyája) milyen fajta, az nem érdekes, csak az, hogy hamaroSSan tüzel, meg hogy mit kér cserébe ... Nagy az isten állatkertje, és alacsony a kerítés ... |
|
A hozzászólás:
 |
Gusztigazdi
2008-06-22 20:31:45
|
1709
|
Eladnám-elcserélném hamarossan tüzelő kutyámat!cserébe kis kölyök staffit kérek vagy 15000ft!hivj meg egyezünk
"HamaroSSan" felrúgnám az ilyet... amíg kölyök, addig jó...aztán eladom-elcserélem....
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|