|
|
|
|
 |
Gusztigazdi
2008-06-22 20:17:36
|
1708
|
| az derék.... végülis fel tudnék ajánlani egy kamionnyi építőanyagot, hogy legyen mit önteni a kedves hirdető nyakába... basszus.. |
|
A hozzászólás:
 |
trevisana
2008-06-22 20:00:26
|
1707
|
Nehogy elsüllyedjen :-) Mert téma aztán van ... ez itt éppen az apronetről:
Jack russell terrier pár egyben,vagy külön eladó,a szuka most tüzel,a kan eladásig fedez.Elcserélhetők mops,nápolyi masztiff,angol,francia bulldog,szárazföldi teknösre,épitőanyagra,perzs a macskára.Ki mit ajánl? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|