Keresés

Részletes keresés

vippa Creative Commons License 2008-07-02 16:52:39 1138

Olyaaan magasra kergettek fel titeket, ti szegények!:-(( Feltétlenül elfaxoljuk a felvételt a szaxszervezet központjába, hallatlan, felháborító, méltatlan makkamunka!

Oda se merek nézni, már a látványtól is szédülök!

 

Kettős, fülsiketítő makkanyávival követeljétek a titeket megillető tripla pihenőidőt a kiszolgáló személyzettől, s a jól kiérdemelt plusz-plusz jutifalatokat ezért a hozzátok méltatlan munkához!:-)) Csak remélni tudom, azért pár kis "véletlen" lyukacskával kifejeztétek nemtetszéseteket!:-))

boci boci tarka Creative Commons License 2008-06-20 22:48:34 1130

Nahááááát, akár az ipari alpinistáknak, úgy kell szegényeknek dolgozni!

Követelni kell a veszélyességi pótlékot, husika-devizában!

A hozzászólás:
homancska Creative Commons License 2008-06-20 22:39:41 1129
Na és a lényeg kimaradt, hogy velünk poroltatták le a függönyt... a két kicsivel. A nagy fehérrel nem dolgoztatnak ilyet, mert az kicsit duci ehhez:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!