|
|
|
|
 |
vippa
2008-07-02 16:52:39
|
1138
|
Olyaaan magasra kergettek fel titeket, ti szegények!:-(( Feltétlenül elfaxoljuk a felvételt a szaxszervezet központjába, hallatlan, felháborító, méltatlan makkamunka!
Oda se merek nézni, már a látványtól is szédülök!
Kettős, fülsiketítő makkanyávival követeljétek a titeket megillető tripla pihenőidőt a kiszolgáló személyzettől, s a jól kiérdemelt plusz-plusz jutifalatokat ezért a hozzátok méltatlan munkához!:-)) Csak remélni tudom, azért pár kis "véletlen" lyukacskával kifejeztétek nemtetszéseteket!:-)) |
|
 |
boci boci tarka
2008-06-20 22:48:34
|
1130
|
Nahááááát, akár az ipari alpinistáknak, úgy kell szegényeknek dolgozni!
Követelni kell a veszélyességi pótlékot, husika-devizában! |
|
A hozzászólás:
 |
homancska
2008-06-20 22:39:41
|
1129
|
Na és a lényeg kimaradt, hogy velünk poroltatták le a függönyt... a két kicsivel. A nagy fehérrel nem dolgoztatnak ilyet, mert az kicsit duci ehhez:)
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|