Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2008-06-20 20:19:07 2959
Nem azért mondtam, mert enélkül nem lehet, optimális fényviszonyok mellett nyilván ha megméred a digigépeddel,az sem lesz rossz. De ha dia, akkor akkor nem mutat szépen egy "kilyukadt" vagy épp koromfekete rész.
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2008-06-20 08:05:19 2958
OK. akkor nagyon vigyázok!!! Szpot és zóna. Megjegyeztem... :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!