|
|
|
|
 |
y3k
2008-06-13 11:37:58
|
430
|
| :D |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2008-06-13 11:36:26
|
429
|
| Nekem van itt a bótban egy felesleges álltartó... lehet ide kéne tenni a céges Dana TFT elé :))) |
|
Előzmény:
 |
y3k
2008-06-13 11:35:22
|
428
|
| En is igy vagyok evvel, ha nincs olyan alltarto mint a szemeszeten, akkor mehet a levesbe a kalib TN panellel. Eizo 24-es TN-je is meglepoen jo volt, de ettol meg sirnivalo hogy ekkora a piaci reszesedes. Csucs notikba ilyet tesznek satobbi:( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|