Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-06-13 11:37:58 430
:D
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2008-06-13 11:36:26 429
Nekem van itt a bótban egy felesleges álltartó... lehet ide kéne tenni a céges Dana TFT elé :)))
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2008-06-13 11:35:22 428
En is igy vagyok evvel, ha nincs olyan alltarto mint a szemeszeten, akkor mehet a levesbe a kalib TN panellel. Eizo 24-es TN-je is meglepoen jo volt, de ettol meg sirnivalo hogy ekkora a piaci reszesedes. Csucs notikba ilyet tesznek satobbi:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!