Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2008-06-13 11:36:26 429
Nekem van itt a bótban egy felesleges álltartó... lehet ide kéne tenni a céges Dana TFT elé :)))
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-06-13 11:35:22 428
En is igy vagyok evvel, ha nincs olyan alltarto mint a szemeszeten, akkor mehet a levesbe a kalib TN panellel. Eizo 24-es TN-je is meglepoen jo volt, de ettol meg sirnivalo hogy ekkora a piaci reszesedes. Csucs notikba ilyet tesznek satobbi:(
Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-06-13 11:08:30 427
Lehet, hogy én szoktam nagyon hozzá az SPVA panelhez, de egy ilyen monitor előtt ültem (ismerősöm Samsung outletet üzemeltet) és egy viszonylag pici fejmozdítás is jelentősen változtatta a képet. Nyakmerevítőt nem használtam, ez igaz :D

Nem mondtam, hogy nem kalibrálható, mert remek értékekre be lehet kalibrálni. Csak éppen használat közben nem lesz az igazi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!