|
|
|
|
 |
madgie
2008-06-13 11:36:26
|
429
|
| Nekem van itt a bótban egy felesleges álltartó... lehet ide kéne tenni a céges Dana TFT elé :))) |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-06-13 11:35:22
|
428
|
| En is igy vagyok evvel, ha nincs olyan alltarto mint a szemeszeten, akkor mehet a levesbe a kalib TN panellel. Eizo 24-es TN-je is meglepoen jo volt, de ettol meg sirnivalo hogy ekkora a piaci reszesedes. Csucs notikba ilyet tesznek satobbi:( |
|
Előzmény:
 |
KTTech
2008-06-13 11:08:30
|
427
|
Lehet, hogy én szoktam nagyon hozzá az SPVA panelhez, de egy ilyen monitor előtt ültem (ismerősöm Samsung outletet üzemeltet) és egy viszonylag pici fejmozdítás is jelentősen változtatta a képet. Nyakmerevítőt nem használtam, ez igaz :D
Nem mondtam, hogy nem kalibrálható, mert remek értékekre be lehet kalibrálni. Csak éppen használat közben nem lesz az igazi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|