|
|
|
|
 |
KTTech
2008-06-13 09:59:36
|
424
|
| Tudom, ráadásul dinamikus kontraszttal és nagy mérettel megfejelve (aminek jelen esetben súlyos fényerő és színeltérés az eredménye a kép széle fele haladva)... csak nem akartam elkeseríteni :) mindenesetre ez a monitor tényleg nem jó fotózáshoz/fotószerkesztéshez. |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-06-13 09:02:55
|
423
|
| De finoman fogalmazol, TN paneles a szentem:) |
|
Előzmény:
 |
KTTech
2008-06-13 08:12:24
|
422
|
| Fotószerkesztésre nem az igazi, de amúgy egész tűrhető monitor :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|