Keresés

Részletes keresés

KTTech Creative Commons License 2008-06-13 09:59:36 424
Tudom, ráadásul dinamikus kontraszttal és nagy mérettel megfejelve (aminek jelen esetben súlyos fényerő és színeltérés az eredménye a kép széle fele haladva)... csak nem akartam elkeseríteni :) mindenesetre ez a monitor tényleg nem jó fotózáshoz/fotószerkesztéshez.
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-06-13 09:02:55 423
De finoman fogalmazol, TN paneles a szentem:)
Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-06-13 08:12:24 422
Fotószerkesztésre nem az igazi, de amúgy egész tűrhető monitor :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!