|
|
|
|
 |
-Marconi-
2008-06-13 11:52:01
|
431
|
Azért azt figyelembe kell venni, 245B ára 70e 305T ára 330e A kettő között nincs ekkora különbség minőségben, csak egyszerűen nagyobb méretet és felbontást akartam. Kitünően lehet dolgozni, fényképeket szerkeszteni a 245B-vel. Az egyetlen szembetűnő hátrány az újhoz képest, ha betekintési irányt változtatgatom, valamelyest módosul a színegyensúly. Ennyi. Aki nem akar sok pénzt kiadni annak tökéletes választás. |
|
 |
y3k
2008-06-13 09:02:55
|
423
|
| De finoman fogalmazol, TN paneles a szentem:) |
|
A hozzászólás:
 |
KTTech
2008-06-13 08:12:24
|
422
|
| Fotószerkesztésre nem az igazi, de amúgy egész tűrhető monitor :) |
|
Előzmény:
 |
-Marconi-
2008-06-12 23:48:25
|
420
|
Van egy eladó monitorom, fél éves keveset használt SAMSUNG syncmaster 245B, 24"-os. 115e -ért vettem, most 70e-ért eladom mert vettem egy 30"-ast Kalibrálva van és szép képe. Kipróbálható. Nagyon elégedett voltam vele. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|