Keresés

Részletes keresés

-Marconi- Creative Commons License 2008-06-13 11:52:01 431
Azért azt figyelembe kell venni,
245B ára 70e
305T ára 330e
A kettő között nincs ekkora különbség minőségben, csak egyszerűen nagyobb méretet és felbontást akartam.
Kitünően lehet dolgozni, fényképeket szerkeszteni a 245B-vel. Az egyetlen szembetűnő hátrány az újhoz képest, ha betekintési irányt változtatgatom, valamelyest módosul a színegyensúly. Ennyi.
Aki nem akar sok pénzt kiadni annak tökéletes választás.
y3k Creative Commons License 2008-06-13 09:02:55 423
De finoman fogalmazol, TN paneles a szentem:)
A hozzászólás:
KTTech Creative Commons License 2008-06-13 08:12:24 422
Fotószerkesztésre nem az igazi, de amúgy egész tűrhető monitor :)
Előzmény:
-Marconi- Creative Commons License 2008-06-12 23:48:25 420
Van egy eladó monitorom, fél éves keveset használt SAMSUNG syncmaster 245B, 24"-os.
115e -ért vettem, most 70e-ért eladom mert vettem egy 30"-ast
Kalibrálva van és szép képe. Kipróbálható. Nagyon elégedett voltam vele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!