Keresés

Részletes keresés

KTTech Creative Commons License 2008-06-13 08:12:24 422
Fotószerkesztésre nem az igazi, de amúgy egész tűrhető monitor :)
A hozzászólás:
-Marconi- Creative Commons License 2008-06-12 23:48:25 420
Van egy eladó monitorom, fél éves keveset használt SAMSUNG syncmaster 245B, 24"-os.
115e -ért vettem, most 70e-ért eladom mert vettem egy 30"-ast
Kalibrálva van és szép képe. Kipróbálható. Nagyon elégedett voltam vele.
Előzmény:
Caidhan Creative Commons License 2008-05-08 20:32:22 391
Sziasztok!

Szeretnék venni egy új monitort...
mostanában elkezdtem fotózni és tanulgatom a photoshop használatát is, ezért fontos lenni, hogy (egyelőre amatőrszintű, otthoni) képszerkesztgetésre is használható legyen, de szeretnék játszani és videózni is rajta...
az anyagi keretem felső plafonja bruttó kilencven... úgyhogy az EIZO-k valószínűleg kapásból kiestek... :(
tudom, hogy ennyiből professzionális monitort nem lehet kapni, de szeretnék valami olyat, amivel amatőr szinten a lehetőségekhez képest a legoptimálisabb eredményeket kaphatom...

mit tanácsoltok, milyen monitort válasszak?

előre is köszönöm a segítséget :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!