Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-06-12 12:05:18 418
2013-ban 32"-os oled domping lesz, pont addig garis:))
A hozzászólás:
KTTech Creative Commons License 2008-06-12 11:38:28 417
Dehogy veszek :D a következő monitorom már OLED-es lesz, addig meg kitart a 2231W :)
Előzmény:
Sanya_67 Creative Commons License 2008-06-12 11:19:57 416
Nyugodtan vegyél másik monitort jöhet a 2231-es is:))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!