Keresés

Részletes keresés

KTTech Creative Commons License 2008-06-12 11:38:28 417
Dehogy veszek :D a következő monitorom már OLED-es lesz, addig meg kitart a 2231W :)
A hozzászólás:
Sanya_67 Creative Commons License 2008-06-12 11:19:57 416
Nyugodtan vegyél másik monitort jöhet a 2231-es is:))))
Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-06-11 19:34:09 411
A feketéje tényleg nem nagy durranás... de azért megnézném, mit is tud. Az S2231 magasra tette a mércét :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!