Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-06-11 21:52:31 414

Ezen csak rohogni is lehet, maguk az Applecenter dolgozoi buta sznob parasztoztak ez ugyben, mondjuk tartanak is Eizot:) 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-06-11 21:21:30 413
és én le lettem osztva mútkor az "apple fanoknál" h szar a 22-es meg a 1931 is egy belépőkategóriás túlárazott monitor... no sebaj állítólag az iMac monitora sokkal jobb ezeknél...
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2008-06-11 21:06:35 412

S alacsonyra az arcedulat:)

Kettesevel viszik az SX 24-es helyett:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!