|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-06-11 21:21:30
|
413
|
| és én le lettem osztva mútkor az "apple fanoknál" h szar a 22-es meg a 1931 is egy belépőkategóriás túlárazott monitor... no sebaj állítólag az iMac monitora sokkal jobb ezeknél... |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-06-11 21:06:35
|
412
|
S alacsonyra az arcedulat:)
Kettesevel viszik az SX 24-es helyett:) |
|
Előzmény:
 |
KTTech
2008-06-11 19:34:09
|
411
|
| A feketéje tényleg nem nagy durranás... de azért megnézném, mit is tud. Az S2231 magasra tette a mércét :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|