Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-06-11 21:21:30 413
és én le lettem osztva mútkor az "apple fanoknál" h szar a 22-es meg a 1931 is egy belépőkategóriás túlárazott monitor... no sebaj állítólag az iMac monitora sokkal jobb ezeknél...
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-06-11 21:06:35 412

S alacsonyra az arcedulat:)

Kettesevel viszik az SX 24-es helyett:)

Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-06-11 19:34:09 411
A feketéje tényleg nem nagy durranás... de azért megnézném, mit is tud. Az S2231 magasra tette a mércét :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!