Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2008-06-12 11:19:57 416
Nyugodtan vegyél másik monitort jöhet a 2231-es is:))))
y3k Creative Commons License 2008-06-11 21:06:35 412

S alacsonyra az arcedulat:)

Kettesevel viszik az SX 24-es helyett:)

A hozzászólás:
KTTech Creative Commons License 2008-06-11 19:34:09 411
A feketéje tényleg nem nagy durranás... de azért megnézném, mit is tud. Az S2231 magasra tette a mércét :D
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2008-06-11 16:20:19 410
0,05-os fekete nem nagy etwas, foleg nem 50-es feher mellett, ezert kar ledekkel bajlodni. HP meg mar annyiszor megszivatott, ahanyszor csak beleszaladtam:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!