|
|
|
|
 |
Sanya_67
2008-06-12 11:19:57
|
416
|
| Nyugodtan vegyél másik monitort jöhet a 2231-es is:)))) |
|
 |
y3k
2008-06-11 21:06:35
|
412
|
S alacsonyra az arcedulat:)
Kettesevel viszik az SX 24-es helyett:) |
|
A hozzászólás:
 |
KTTech
2008-06-11 19:34:09
|
411
|
| A feketéje tényleg nem nagy durranás... de azért megnézném, mit is tud. Az S2231 magasra tette a mércét :D |
|
Előzmény:
 |
y3k
2008-06-11 16:20:19
|
410
|
| 0,05-os fekete nem nagy etwas, foleg nem 50-es feher mellett, ezert kar ledekkel bajlodni. HP meg mar annyiszor megszivatott, ahanyszor csak beleszaladtam:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|