Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kuzo3 Creative Commons License 2008-06-11 17:13:56 124

Én egyébként azt gyanítom, hogy az a 3-az-1-ben nem a regenerálósó-mosópor-öblítőszer háramsára utal, hanem valami 3 másra, mert ezzel nem lenne piacképes. Első megközelítésben, ha nekem volna házi feladat, én valami olyan szöveget gyártanék hozzá, hogy súrol-mos-fényesít... aztán ezt lehetne finomítani. Ez is 3 az 1-ben. De majd legközelebb lehet, hogy megnézem a Tescoban, mi van ráírva.

 

Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2008-06-11 10:31:09 121
Hm, a vizlagyito arabol hany uj mosogepet vehettel volna? Szebbet, jobbat, energiatakarekosabbat? (Felteszem a mostanid C-D koruli, ma meg mar A alattit nem szabad megvenni - kiszamoltad, hogy a hosszueletu mosogepeddel mennyi elektromos aramot es vizet hasznaltal el tok foloslegesen?)
[Amugy, en is hasznalok "vizlagyitot" a mosogepemben. Ugy hivjak, hogy mosopor!!!] Nekem meg "csak" 10 eves, de meg az ecetes kezelest se kapta meg vegul, hiaba terveztem, lustasagbol. Igerem, beszamolok rola, ha vizko miatt tonkremegy!
A mosogatogep azert mas kerdes, mert ott a so a gyanta regeneralasahoz szukseges, a haszn.ut.-ban eloirt kotelezo adalek. A gyanta a Ca-ot csereli Na-ra, amit meg a sobol vesz. A csunya edenyek egyebeknt nem annyira a so, mint az oblito hianyatol szoktak bekovetkezni (ranezesre "csunya"). De hogy a Calgon a mosogepedben milyen hasonlo tevekenyseget folytat, el nem tudom kepzelni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!