Keresés

Részletes keresés

Képkovács Creative Commons License 2008-06-12 23:40:38 419

HP meg mar annyiszor megszivatott, ahanyszor csak beleszaladtam:)

 

HP TFT-k piacán már több nagyon komoly pozitív csalódás ért már, mert előítéleteim voltak :-)

KTTech Creative Commons License 2008-06-11 19:34:09 411
A feketéje tényleg nem nagy durranás... de azért megnézném, mit is tud. Az S2231 magasra tette a mércét :D
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-06-11 16:20:19 410
0,05-os fekete nem nagy etwas, foleg nem 50-es feher mellett, ezert kar ledekkel bajlodni. HP meg mar annyiszor megszivatott, ahanyszor csak beleszaladtam:)
Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-06-11 12:55:15 405
Ezt a HP monitort szívesen megnézném közelebbről...:

http://pixinfo.com/hirek/2008-06-11_271439

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!