|
|
|
|
 |
Képkovács
2008-06-12 23:40:38
|
419
|
HP meg mar annyiszor megszivatott, ahanyszor csak beleszaladtam:)
HP TFT-k piacán már több nagyon komoly pozitív csalódás ért már, mert előítéleteim voltak :-) |
|
 |
KTTech
2008-06-11 19:34:09
|
411
|
| A feketéje tényleg nem nagy durranás... de azért megnézném, mit is tud. Az S2231 magasra tette a mércét :D |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-06-11 16:20:19
|
410
|
| 0,05-os fekete nem nagy etwas, foleg nem 50-es feher mellett, ezert kar ledekkel bajlodni. HP meg mar annyiszor megszivatott, ahanyszor csak beleszaladtam:) |
|
Előzmény:
 |
KTTech
2008-06-11 12:55:15
|
405
|
Ezt a HP monitort szívesen megnézném közelebbről...:
http://pixinfo.com/hirek/2008-06-11_271439 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|