Keresés

Részletes keresés

KTTech Creative Commons License 2008-06-11 22:15:28 415
OFF: a kalibrálós topicban van egy kis problémám, ha tudnál rá vetni egy pillantást, hátha...
A hozzászólás:
Képkovács Creative Commons License 2008-06-11 14:03:20 409
A HP mindig is tudott szép csendben is elég nagyokat durrantani :-)
Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-06-11 12:55:15 405
Ezt a HP monitort szívesen megnézném közelebbről...:

http://pixinfo.com/hirek/2008-06-11_271439

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!