Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-06-11 16:20:19 410
0,05-os fekete nem nagy etwas, foleg nem 50-es feher mellett, ezert kar ledekkel bajlodni. HP meg mar annyiszor megszivatott, ahanyszor csak beleszaladtam:)
Képkovács Creative Commons License 2008-06-11 14:03:20 409
A HP mindig is tudott szép csendben is elég nagyokat durrantani :-)
madgie Creative Commons License 2008-06-11 13:08:15 406
Ijj, nem pihe :)
A hozzászólás:
KTTech Creative Commons License 2008-06-11 12:55:15 405
Ezt a HP monitort szívesen megnézném közelebbről...:

http://pixinfo.com/hirek/2008-06-11_271439

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!