|
|
|
|
 |
y3k
2008-06-11 16:20:19
|
410
|
| 0,05-os fekete nem nagy etwas, foleg nem 50-es feher mellett, ezert kar ledekkel bajlodni. HP meg mar annyiszor megszivatott, ahanyszor csak beleszaladtam:) |
|
 |
Képkovács
2008-06-11 14:03:20
|
409
|
| A HP mindig is tudott szép csendben is elég nagyokat durrantani :-) |
|
 |
madgie
2008-06-11 13:08:15
|
406
|
| Ijj, nem pihe :) |
|
A hozzászólás:
 |
KTTech
2008-06-11 12:55:15
|
405
|
Ezt a HP monitort szívesen megnézném közelebbről...:
http://pixinfo.com/hirek/2008-06-11_271439 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|