Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kuzo3 Creative Commons License 2008-06-10 17:56:44 115
Csak amit a használati mond. Azt a gépészek írják, mert úgyis csak a vásárlás után olvasod.
Most már biztos van csapból is 3az1ben.
Előzmény:
CILLI Creative Commons License 2008-06-10 17:46:00 113
nem röhögtetlek, miért te mit teszel a mosogatógépbe, domestost? Egyébként ez csak olyan lapszéli megjegyzés volt, nem a gépekel van nekem a bajom, azokkal elbírok, hanem a csapokkal....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!