Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-06-10 19:01:31 404
Majd ha egyszer veletlenul egymasba botlunk, meselek:)
A hozzászólás:
Képkovács Creative Commons License 2008-06-10 17:52:59 403
Amióta egyszer egy cég azért büntetett meg, mert saját apró trükkömmel és saját árpolitikámmal extra forgalmat generáltam neki úgy, hogy közben ő 100%-ig a pénzénél maradt, azóta már semmin sem tudok csodálkozni, de el is ment a kedvem attól, hogy bárkinek bármilyen extra profitot termeljek, ha abból nekem haszon helyett károm keletkezik :-(
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2008-06-09 21:24:46 402
Meg az ajandek kalibralot is visszakertek anno, egyebet forumon meg nem akarok mondani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!