|
|
|
|
 |
y3k
2008-06-10 19:01:31
|
404
|
| Majd ha egyszer veletlenul egymasba botlunk, meselek:) |
|
A hozzászólás:
 |
Képkovács
2008-06-10 17:52:59
|
403
|
| Amióta egyszer egy cég azért büntetett meg, mert saját apró trükkömmel és saját árpolitikámmal extra forgalmat generáltam neki úgy, hogy közben ő 100%-ig a pénzénél maradt, azóta már semmin sem tudok csodálkozni, de el is ment a kedvem attól, hogy bárkinek bármilyen extra profitot termeljek, ha abból nekem haszon helyett károm keletkezik :-( |
|
Előzmény:
 |
y3k
2008-06-09 21:24:46
|
402
|
| Meg az ajandek kalibralot is visszakertek anno, egyebet forumon meg nem akarok mondani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|