|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kuzo3
2008-06-10 17:38:02
|
112
|
| Na szóval, a mosogatógépsó nem lágyítja a vízet, hanem a műgyantát regenerálja. A mosógép és a mosogatógép másképp működik. A mosógépnek nem funkciója a vízcseppeket megszárítani, ezért eleve más felépítésű. |
|
Előzmény:
 |
CILLI
2008-06-10 17:12:15
|
109
|
| ahhh, mert érdekes, hogy az előbb leírt problémám dacára speciel a mosógépem még nem ment tönkre... Igaz csak 4 éve van ilyen rettenetes vízkőtámadásnak kitéve, de én mindig használtam bele vízágyítót és kapaszkodj meg 18 éves a gépem és működik. Igen automata mosógép, nem a régi, tárcsás típus. Anyámé pedig idén vagy jövőre tölti be a 30-at. Igen, az is automata, még az első szériából. És működik, és nem vízköves... Lehet, hogy mégis tud valamit az a vízlágyító? A mosogatógépet is vízlágyító só nélkül használod? Mit gondolsz az is csak viccből kell bele? Én láttam az eredményt az edényeken, amikor kifogyott a ső és még nem ezt a 3 az 1-ben tablettát használtam.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|