Keresés

Részletes keresés

Képkovács Creative Commons License 2008-06-10 17:52:59 403
Amióta egyszer egy cég azért büntetett meg, mert saját apró trükkömmel és saját árpolitikámmal extra forgalmat generáltam neki úgy, hogy közben ő 100%-ig a pénzénél maradt, azóta már semmin sem tudok csodálkozni, de el is ment a kedvem attól, hogy bárkinek bármilyen extra profitot termeljek, ha abból nekem haszon helyett károm keletkezik :-(
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-06-09 21:24:46 402
Meg az ajandek kalibralot is visszakertek anno, egyebet forumon meg nem akarok mondani.
Előzmény:
Képkovács Creative Commons License 2008-06-09 20:38:40 401
Az enyém sem ajándék, kemény zsetont csengettem érte, hiába dolgoztam sokat a NEC és az EIZO számlájára :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!