Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-06-09 21:24:46 402
Meg az ajandek kalibralot is visszakertek anno, egyebet forumon meg nem akarok mondani.
A hozzászólás:
Képkovács Creative Commons License 2008-06-09 20:38:40 401
Az enyém sem ajándék, kemény zsetont csengettem érte, hiába dolgoztam sokat a NEC és az EIZO számlájára :-)
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2008-06-09 19:03:00 400

SX szeria is meglehetosen jol sikerult, kar hogy nem kapok egyet repi ajandekkent, pedig megerdemelnem, helyette, na mindegy, szoval vannak doccenok mikor a labancok keletre szallitanak:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!