|
|
|
|
 |
Képkovács
2008-06-09 20:38:40
|
401
|
| Az enyém sem ajándék, kemény zsetont csengettem érte, hiába dolgoztam sokat a NEC és az EIZO számlájára :-) |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-06-09 19:03:00
|
400
|
SX szeria is meglehetosen jol sikerult, kar hogy nem kapok egyet repi ajandekkent, pedig megerdemelnem, helyette, na mindegy, szoval vannak doccenok mikor a labancok keletre szallitanak:( |
|
Előzmény:
 |
Képkovács
2008-06-09 18:24:41
|
399
|
| A 2690WUXi már közel egy éve itt figyel az asztalomon (csak 4 inch-csel kisebb), arról kb. ugyanezeket lehet elmondani, már ami az extrém nagy betekintési szöget, kiváló szín és képminőséget, nagy gamutot illeti :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|