Keresés

Részletes keresés

Képkovács Creative Commons License 2008-06-09 20:38:40 401
Az enyém sem ajándék, kemény zsetont csengettem érte, hiába dolgoztam sokat a NEC és az EIZO számlájára :-)
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-06-09 19:03:00 400

SX szeria is meglehetosen jol sikerult, kar hogy nem kapok egyet repi ajandekkent, pedig megerdemelnem, helyette, na mindegy, szoval vannak doccenok mikor a labancok keletre szallitanak:(

Előzmény:
Képkovács Creative Commons License 2008-06-09 18:24:41 399
A 2690WUXi már közel egy éve itt figyel az asztalomon (csak 4 inch-csel kisebb), arról kb. ugyanezeket lehet elmondani, már ami az extrém nagy betekintési szöget, kiváló szín és képminőséget, nagy gamutot illeti :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!