Keresés

Részletes keresés

Képkovács Creative Commons License 2008-06-09 18:24:41 399
A 2690WUXi már közel egy éve itt figyel az asztalomon (csak 4 inch-csel kisebb), arról kb. ugyanezeket lehet elmondani, már ami az extrém nagy betekintési szöget, kiváló szín és képminőséget, nagy gamutot illeti :-)
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-06-09 17:31:39 398

http://www.trustedreviews.com/displays/review/2008/06/09/NEC-MultiSync-LCD3090WQXi-30in-Monitor/p1

 

Ne csak koszos Eizokrol legyen szo:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!